Умови публікації

У журналі «Економіка та право» друкуються оригінальні емпіричні, теоретичні та оглядові статті, присвячені економічним та правовим аспектам сучасного розвитку суспільства, застосуванню цифрових технологій, інституційного розвитку та стратегії сталого зростання в умовах глобальних трансформацій. До розгляду приймаються статті з таких галузей та напрямків економіки і права:

- Проблеми правотворчої діяльності

- Теорія і історія господарського права та процесу

- Проблеми модернізації господарського законодавства

- Питання співвідношення господарського законодавства з іншими галузями

- Господарсько-правові порівняльні дослідження

- Правове регулювання господарських відносин в окремих сферах і галузях економіки

- Проблеми земельного, екологічного та природоресурсного права

- Теоретико-практичні питання розвитку правової системи України

- Соціально-економічні проблеми регіонального розвитку

- Економіко-правові проблеми регіонального розвитку

- Економіко-правові проблеми міжрегіонального співробітництва

- Економіко-правові проблеми розвитку міста

- Економіка праці та соціальна політика

- Проблеми управління підприємством

- Економіко-правові проблеми сталого розвитку

До розгляду приймаються рукописи написані українською та англійською мовами. Англомовна версія приймається, лише за умови якщо це мова оригіналу або фаховий переклад. Роботу, перекладену за допомогою електронних інструментів, буде відхилено. Після передання рукопису редакції журналу не допускається вносити зміни до авторського складу статті. 

Статті треба оформлювати відповідно до вимог. Статті у форматі *.doc або *.docx надсилаються на електронну адресу econom.law.journal@gmail.com або через сторінку «Подача статті».

До статті додається окремий файл з даними про авторів. Двома мовами (українською та англійською) зазначаються такі відомості про авторів: прізвища, імена, по батькові, офіційні назви та поштові адреси установ, контактні телефони та електронні адреси, наукові ступені, вчені звання та (або) посади. З 01.10.2022 обов'язково додаються ідентифікаційні номери ORCID кожного з авторів статті. Отримати ORCID можна зареєструвавшись на офіційному сайті.

Назви файлів повинні відповідати прізвищу автора. Наприклад: Петренко_Стаття, Петренко_Відомості.

Датою отримання рукопису вважається день його надходження до редакції. Кожна стаття проходить три етапи оцінки: первинний контроль на відповідність загальним вимогам журналу; перевірка на плагіат і якість цитування; зовнішнє експертне рецензування. Детальніше про це – у розділах «Політика антиплагіату» та «Процес рецензування».

Якщо рукопис не відповідає вимогам, редакція залишає за собою право не розглядати такий матеріал, про що повідомляє автору (авторам).