Головна
Науковий журнал "Економіка та право" — це провідний міжнародний науковий рецензований журнал відкритого доступу, який слугує платформою для публікації результатів фундаментальних і прикладних досліджень на перетині економічних і юридичних наук, сучасних цифрових технологій, інституційного розвитку та стратегії сталого зростання в умовах глобальних трансформацій.
В журналі публікуються оригінальні дослідницькі, оглядові та теоретичні статті авторів з різних країн, присвячені актуальним трансформаціям економіко-правових систем, інноваційним механізмам регулювання господарської діяльності, викликам цифрової епохи, забезпеченню фінансової стабільності, розвитку публічної політики, функціонуванню ринку праці, а також зміцненню соціальної та екологічної безпеки. Особлива увага приділяється міждисциплінарним дослідженням, які поєднують економічну та правову проблематику в умовах динамічних змін глобального та регіонального середовища.
Більше про це в розділі Цілі та проблематика.
Засновники: Національна академія наук України, Державна установа “Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України”, Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України
Видавець та виробник: Видавництво «Академперіодика» НАН України (згідно з розпорядженням Президії НАН України від 24 березня 2022 р. № 158 «Про визначення Видавничого дому «Академперіодика» НАН України видавцем наукових журналів, підготовка та видання яких здійснюється в рамках Програми підтримки журналів НАН України Україна»).
Посилання на журнал на сайті видавця: «Економіка та право».
Рік заснування: 2000. Видається з серпня 2001 року
Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: серія КВ №24584-14524 від 21.12.2019
Ідентифікатор медіа - R30-03019. Рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 14.03.2024 р. № 749, протокол № 10.
Журнал включено до Переліку наукових фахових видань України з економічних наук (“051”, Категорія “Б”) (наказ Міністерства освіти і науки України від 02.07.2020 № 886), та з юридичних наук (“081”, Категорія “Б”) (наказ Міністерства освіти і науки України від 24.09.2020 № 1188)
Індекс міжнародного центру періодичних видань: ISSN 1681–6277 (print), ISSN 2523–4838 (online)
Мова видання: українська, англійська
Головний редактор: Володимир УСТИМЕНКО.
У редакційну колегію наукового журналу входять провідні вчені з України, Польші, Словакії, Італії, Іспанії, Греції, Федеративної Республіки Німеччина. Інформація про повний склад розміщена в розділі Редакційна колегія.
Періодичність: журнал видається за розділами: розділ «Право» та розділ «Економіка», 4 рази на рік (з 2019 року).
Матеріали до кожного номеру журналу подаються у такі строки:
для першого номеру поточного року – до 15.02;
для другого номеру – до 25.04;
для третього номеру – до 09.08;
для четвертого номеру – до 01.11.
Тематична спрямованість: публікація наукових статей з теоретичних і прикладних проблем економіки та права, оглядових і дискусійних статей, рецензій наукових праць та підручників з економічної і юридичної тематики
Публікація в журналі – безкоштовна. Автори несуть витрати тільки на пересилку 1 безкоштовного авторського примірника за вказаною адресою в анкеті. Передплата на журнал (друковану версію) здійснюється виключно через Передплатне Агентство “Укрінформнаука”
Редакційна колегія журналу "Економіка та право" керується у своїй роботі міжнародними етичними правилами наукових публікацій і дотримується політики відкритого доступу. Редакційна колегія підтримує ініціативу асоціації Science Europe “Plan S” щодо публікації результатів наукових досліджень у виданнях відкритого доступу з ліцензією CC BY
Редакційною колегією наукового журналу "Економіка та право" підтримується позиція НАН України та Науково-видавничої ради НАН України щодо видавничої діяльності в умовах російсько-українського конфлікту
Застереження! Редакція не практикує розсилку запрошень авторам опублікуватися в науковому журналі “Економіка та право”. Редакція також не співпрацює з посередниками, а співпрацює тільки безпосередньо з авторами наукових статей.