Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Веб-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам щодо стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".

Керівництво для авторів

ДО УВАГИ АВТОРIВ!

В журналі друкуємо результати досліджень у сфері інформатики, інформаційних технологій та систем і їх застосувань у різних сферах діяльності, системного аналізу, інтелектуального керування, кібербезпеки, біологічної та медичної кібернетики, цифрової економіки та навчання в цифрову епоху тощо.

Цільова аудиторія — науковці, інженери, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів відповідного фаху.

Вимоги до рукописів статей

  1. Рукопис приймаємо в електронному виді, за можливості — на папері в одному примірнику (мова статті — англійська (в пріоритеті) або українська, рукопис до 30 стор.). Рукопис має містити:
  • відомості про Авторів англійською та українською мовами: ПІБ, науковий ступінь, вчене звання, посаду, місце роботи, поштову адресу організації, телефон (для зв’язку з редактором), прямі посилання авторських ідентифікаторів ORCID (за потреби Researcher ID) та E-mail;
  • розширені Анотації з ключовими словами, ідентичні англійською та українською мовами, текст анотації не менше 1800 знаків з пробілами, за рубриками: Introduction / Вступ, The purpose of the paper /Мета роботи, Methods /Методи, Results / Результати, Conclusions / Висновки, Keywords / Ключові слова (5–8 слів).
    Будь ласка, не використовуйте редактор формул і цитування в анотаціях!
  • ЛІТЕРАТУРА — перелік джерел мовою оригіналу в порядку згадування в тексті за простий стиль, близький до стандарту ДСТУ 8302:2015 або Chicago. Джерела иншими мовами крім мов видання (англійської та української) надають в перекладі або транслітерацією із зазначенням мови оригіналу в квадратних дужках [In ***];
  • REFERENCES — тотожний перелік джерел англійською мовою (в квадратних дужках вказується мова оригіналу), прізвища та ініціали авторів — транслітерацією;
  • за бажанням автори надають інформацію про грант або фінансову підтримку дослідження;
  • ліцензійний договір підписується автоматично при створені подання в системі електронної редакції.
  1. Текст статті подають з обов’язковими рубриками: Вступ, Постановка завдання/Окреслення проблеми, Мета, Результати, чітко сформульовані Висновки.

Вимоги до текстового файлу

Формат файлу *.doc, *.rtf. Застосовні стилі: шрифт Times New Roman, 12 пт, міжрядковий інтервал – 1,5. Формат паперу А4, всі береги — 2 см.

Формули набирають у редакторах формул (бажано Мiсrоsоft Equation Editor 3.0. та  MathType 6.9b.)  Опції редактора формул — (10,5; 8,5; 7,5; 14; 10). Ширина формул до 12 см.

Рисунки мають бути якісними, їх надають окремими файлами відповідних форматів (*.png, *.jpg, *.tiff тощо). Ширина рисунків — до 12 см.

Таблиці виконують стандартним вбудованим у інструментарієм «Таблиця» текстового редактора. Ширина таблиці — до 12 см.

Для оформлення рукопису ви також можете використовувати структуру Англомовної  або Україномовної статті нашого журналу.

 

 

Статті несортовані

Політика розділу за замовчуванням

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.