АУКЦІОНИ ТЕХНОЛОГІЙ ЯК НОВІТНЯ СКЛАДОВА ІННОВАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ
DOI:
https://doi.org/10.15407/scine10.03.061Ключові слова:
трансфер технологій, інновації, об’єкти інтелектуальної власності, інноваційна культура, аукціони технологій.Анотація
Проаналізовано поняття інноваційної культури як одного з основних елементів інноваційного розвитку економіки країни та виділено її основні складники. Розглянуто аукціони технологій як один із нових інструментів
для ефективного впровадження інновацій. Визначено основну ідею аукціонів, головні позитивні зміни в результаті проведення даного виду комунікації продавців та
покупців технологій. Обґрунтована необхідність проведення таких заходів в Україні.
Посилання
Soloviov, V.P. (2006). Innovative Activities as Systemic Process in Competitive Economy (Synergic Effects of Innovations). Kyiv: Phoenix (in Russian).
Krasnokutska, N.V. (2003). Innovation Management: Study Guide. Kyiv: KNEU (in Ukrainian).
ICAP Patent Brokerage, LLC. Available at: http://icappatentbrokerage.com/
Law of Ukraine “On Priority Directions of Innovative Activities in Ukraine” of January 16, 2003, no. 433-IV. Bulletin of Verkhovna Rada, 13, 93 (2003) (in Ukrainian).
International Exchange of Commercialization of Innovations. Available at: http://www.ieci.ru/
Foster, R. (1987). Innovation. The Attacker's Advantage. In Danilov-Danilian, V.I. (trans. and ed.), Moscow: Progress (in English).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 Положення про авторські права Автори, які публікуються у журналі «Наука та інновації», погоджуються на такі умови: Автори зберігають авторські права та надають журналу право першої публікації. Автори можуть вступати в окремі, додаткові договірні угоди для не ексклюзивного розповсюдження надрукованої у журналі «Наука та інновації» версії своєї роботи (статті) (наприклад, розмістити її в інституційному сховищі або опублікувати в своїй книзі), із підтвердженням її первинної публікації у журналі «Наука та інновації». Авторам дозволено розміщувати свою роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їх веб-сайті).
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.