Submissions

Login or Register to make a submission.

Submission Preparation Checklist

As part of the submission process, authors are required to check off their submission's compliance with all of the following items, and submissions may be returned to authors that do not adhere to these guidelines.
  • The author is responsible for the novelty and reliability of the results of scientific research.
  • The author guarantees the correct composition of the list of co-authors of the work who have made a significant intellectual contribution to the preparation of the presented work.
  • The author guarantees that in case of using fragments of other works and/or borrowing statements of other authors, the article contains the relevant bibliographic references with the obligatory indication of the author and the original source.
  • The manuscript does not contain excessive borrowing, and plagiarism in any form, including unmarked quotations, paraphrasing or appropriating rights to the results of other people's research, which are unethical and unacceptable actions.
  • The author guarantees the absence of conflicts of interest that may affect the results of the study or their interpretation.
  • The author presents an original manuscript. The article has not been published before and is not currently under consideration in another journal.
  • The author is acquainted with and agrees with the terms of the License Agreement for the use of the work.
  • All materials in format and content meet the requirements of the journal.
  • When referring to the materials of the journal, use the following abbreviated name of the journal: for “Наука та інновації” – Nauka innov., for “Science and Innovation” – Sci. innov.

Author Guidelines

У журналі «Наука та інновації» друкуються статті та короткі повідомлення, що містять відомості про наукові дослідження, технічні розробки, перспективні бізнес- та інноваційні проекти, ноу-хау з різних напрямків, науково-технічні та тематичні матеріали, а також повідомлення про конференції, профільні та спеціалізовані виставки, вихід з друку наукових видань. До друку в журналі приймаються статті українською (з подальшим перекладом їх англійською мовою) та англійською мовами. Матеріали, що публікуються в журналі, підлягають обов’язковому рецензуванню. 

 Вартість публікації

Вартість публікації матеріалів у журналі «Наука та інновації» становить:

Для співробітників НАН України – безкоштовно;

Для співробітників інших установ України – 5000,00 гривень за статтю;

Для співробітників закордонних установ – 500 євро.

Розділи журналу

Загальні питання сучасної науково-технічної та інноваційної політики.

Науково-технічні інноваційні проекти Національної академії наук України.

Наукові основи інноваційної діяльності.

Правова охорона інтелектуальної власності.

Світ інновацій.

Подання рукопису

Рукопис статті подається в електронному вигляді через електронну редакцію після реєстрації на сайті журналу. При реєстрації всі поля із зірочкою повинні бути заповнені: ім'я і прізвище (вказувати повністю українською або англійською мовами), місце роботи, країна, адреса електронної пошти, ім'я користувача (латинськими літерами), пароль, повтор пароля.

При поданні рукопису обовязково вносити дані про всіх авторів українською та англійською мовами: ім'я і прізвище, місце роботи (назву установи необхідно вказувати повністю без скорочень), ORCID (латинськими літерами у форматі посилання, наприклад https://orcid.org/0000-0000-0000-000X). При цьому послідовність авторів повинна відповідати послідовності у рукописі.

Компоненти статті, які необхідно завантажити:

  1. Рукопис статті (повна версія: українською та англійською мовами - автори, ORCID, установа, назва статті, анотація і ключові слова; текст статті; список літератури українською та англійською мовами; підписи до рисунків, рисунки). Назва файла повинна бути латинськими буквами <прізвище першого автора_full>.
  2. Рукопис статті для рецензування (без зазначення авторів і установи). Назва файла <review>.
  3. Якщо стаття подається англійською мовою, до рукопису необхідно додати переклад статті українською мовою (технічний переклад). Назва файла <прізвище першого автора_translation>.
  4. Рисунки. Назва файлів повинна співпадати з порядковою нумерацією рисунків <прізвище першого автора_Fig_1>.
  5. Ліцензійний договір на використання твору, підписаний всіма співавторами (форма Ліцензійного договору PDF). Ліцензійний договір набуває чинності після прийняття статті до друку. Підписання ліцензійного договору автором(ами) означає, що вони ознайомлені та погоджуються з умовами договору.
  6. Відомості про кожного з авторів — прізвище, ім’я, по батькові повністю, посада, місце роботи, наукове звання, науковий ступінь, контактна інформація (телефон, адреса електронної пошти), код ORCID (обов’язково).

Вимоги до оформлення статті

На початку статті українською та англійською мовами подається наступна інформація:

1) ініціали та прізвище(а) автора(ів) та ORCID кожного з авторів. Особливу увагу необхідно звертати на правильність написання прізвищ та ініціалів в англомовному варіанті;

2) офіційна назва установи, повна поштова адреса, номер телефону, адреса електронної пошти установи;

3) назва статті;

4) анотація до статті, обсягом 1800–2000 знаків. Анотація повинна відображати послідовну логіку викладення результатів, описувати основну мету дослідження та підсумовувати найбільш значимі результати. В ній необхідно обов’язково виділити та вказати структурні частини: українською – вступ, проблематика, мета, матеріали й методи, результати, висновки; англійською – Introduction, Problem Statement, Purpose, Materials and Methods, Results, Conclusions.

5) ключові слова — не більше 8-ми слів.

Загальний обсяг рукопису: стаття — до 20 стор., кількість рисунків — до 10; коротке повідомлення — до 5 стор., кількість рисунків — до 5. Текст рукопису необхідно структурувати за такими розділами: Вступ, де окреслено постановку проблеми, актуальність обраної теми, аналіз останніх досліджень та публікацій, мету й завдання роботи; Виклад основного матеріалу дослідження та його основні результати, необхідно привести отримані наукові факти, методику отримання та аналіз фактичного матеріалу; Висновки, де підведено підсумки роботи, наукова новизна та перспективи подальших досліджень у цьому напрямі; Фінансування роботи, де приводиться інформація про джерело фінансування робіт, гранти та будь-яку іншу фінансову підтримку досліджень, в розділі необхідно використовувати виключно повні назви наукових установ і спонсоруючих організацій; Подяка, де приводиться загальна інформація про будь-яку допомогу в проведенні досліджень і підготовки статті; повідомлення про корисні обговорення та дискусії, подяки колегам та рецензентам (в особливих випадках); повідомлення про надання матеріалів, даних, комп'ютерного забезпечення, приладів у тимчасове користування; інформація про проведення досліджень в центрах колективного користування; допомогу в технічній підготовці тексту; а також все інше, що оцінюється як корисна допомога, але не є достатнім для того щоб вважатися внеском в авторство роботи; Список використаної літератури.

Текст статті. Для набору тексту слід використовувати редактор МS Word (*.dос). Текст оформлюють шрифтом 12 пунктів через півтора інтервали на папері формату А4. Назву статті, заголовки підрозділів друкують прописними буквами та виділяють напівжирним шрифтом. Необхідно подавати визначення (дефініцію) величин або скорочень, які вперше вживаються в тексті, а далі користуватися відповідним терміном.

Таблиці слід оформляти з використанням табличного редактора MS Word та подавати в тексті після першого посилання на таблицю із зазначенням її номеру та назви. Використання символів псевдографіки для оформлення таблиць недопустимо.

Формули необхідно набирати у редакторах формул Equation або MathType.

Рисунки необхідно подавати окремими файлами у форматі  *.tіff з роздільною здатністю не менше 300 dрі, розмір – не більше 160×200 мм. Рисунки нумерують в порядку їх розташування в тексті, частини рисунків позначають літерами — а, б, .... Текст на рисунках повинен бути виконаний шрифтом 10 пунктів. На графіках одиниці виміру вказують через кому. Рисунки, які виконано за допомогою програмних пакетів математичної та статистичної обробки, потрібно конвертувати у вищевказаний графічний формат. Фотографії слід подавати у форматі *.tіff з роздільною здатністю не менше 300 dрі. Написи та тексти в графічних файлах повинні бути у вигляді кривих. За наявності значних текстових частин на рисунках (понад 100 символів) їх необхідно подавати окремо набраним текстом у редакторі МS Word та розміщувати у тексті статті після підпису до відповідного рисунку.

Підписи до рисунків наводять в рукопису після списку літературних посилань.

Список використаних літературних джерел потрібно наводити наприкінці статті. Посилання на літературні джерела (книги (монографії, окремі глави тощо), статті з наукових періодичних видань, матеріали конференцій, патенти та авторські свідоцтва, дисертаційні роботи чи їх автореферати, електронні ресурси) нумерують послідовно, в порядку їх цитування у тексті статті. Неприпустимим є посилання на неопубліковані та незавершені роботи.

Назви статей, монографій, збірників праць, тез доповідей, авторефератів дисертацій та препринтів потрібно вказувати повністю. Для статей обов’язково наводити прізвища всіх співавторів (якщо авторів від одного до семи; якщо від восьми і більше авторів – перелічують перші шість авторів, ставлять три крапки (…) і вказують останнього автора), назву видання, рік, том, номер, початкову та кінцеву сторінки; для монографій – місце видання (вказувати повну назву міста), рік видання, загальну кількість сторінок.

Список літератури має складатися з двох частин: СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ та REFERENCES.

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ — джерела мовою оригіналу, оформлені відповідно до українського стандарту бібліографічного опису (ДСТУ 8302:2015: Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання. Київ, 2016).

Приклади оформлення посилань на літературні джерела

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ

Статті в журналах

Котляревський Я.В., Князєв С.І., Мельников О.В. Напрями розвитку інноваційних процесів у видавничо-поліграфічній галузі. Наука та інновації. 2015. Т. 11. № 2. С. 5–19.

Surianinov M., Shyliaiev O. Calculation of plate-beam systems by method of boundary elements. International Journal of Engineering and Technology (UAE). 2018. V. 7, no. 2. P. 238-241. doi: 10.14419/ijet.v7i2.23.11927.

Книги

Туниця Ю.Ю. Екоекономіка і ринок: Подолання суперечностей. Київ, 2006. 314 с.

Дементьев В.Е. Длинные волны в экономике: институциональный аспект. Кризисы и прогнозы в свете теории длинных волн. / Под ред. Л.Е. Гринина, А.В. Коротаева, Р.С. Гринберга. Москва: Моск. ред. изд-ва «Учитель», 2016. С. 124–139.

Матеріали конференцій

Вовк М.И., Пелешок С.Р., Галян Е.Б., Овчаренко М.А. Методика оценки моторных и сенсорных нарушений речи. Сборник статей научно-информационного центра «Знание» по материалам XІ международной заочной научно-практической конференции: «Развитие науки в XXI веке», 3 часть (15 фев. 2016, г. Харьков). Днепропетровск: научно-информационный центр «Знание», 2016. С. 64–70.

Патенти

Патент України № 111388. Вовк М.І., Галян Є.Б., Підопригора О.М. Спосіб лікування мовних порушень.

Авторське свідоцтво

А. с. 1810306 СССР, МКИ5 С 02 F 1/469. Способ деминерализации водных растворов / В.Д. Гребенюк, Н.П. Стрижак, В.В. Гончарук, А.О. Самсони-Тодоров, А.В. Гречко. № 4934753; заявл. 08.05.91; опубл. 23.04.93, Бюл. № 15.

Дисертаційні роботи та автореферати дисертацій

Вініченко О.М. Система динамічного контролю соціально-економічного розвитку промислового підприємства: дис. ... д-ра екон. наук: 08.00.04. Дніпро, 2017. 424 с.

Поздєєв С.В. Розвиток наукових основ визначення меж вогнестійкості несучих залізобетонних конструкцій: автореф. дис… докт. техн. наук: 05.02.04. Харків, 2011. 40 с.

Нормативні документи

Про вищу освіту: Закон України від 05.09.2016 р. № 2145-VIII. Голос України. 2016. 27 верес. (№ 178-179). C. 10–22.

Питання соціального забезпечення : Постанова Кабінету Міністрів України від 28.12.2017 р. № 1060. Офіційний вісник України. 2018. № 5. С. 430–443.

ДСТУ Б В.2.7-226:2009. Будівельні матеріали. Бетони. Ультразвуковий метод визначення міцності. Київ, 2010. 33 с.

Електронні ресурси віддаленого доступу

Наукові публікації і видавнича діяльність НАН України. Київ, 2007. URL: http://www.nas.gov.ua/publications (дата звернення: 19.03.2014).

 

REFERENCES — це список літератури, перекладений англійською мовою й оформлений відповідно до міжнародного стилю оформлення наукових публікацій APA (American Psychological Associationstyle. Назви періодичних видань (журналів) наводяться відповідно до їх офіційного латинського написання за номером реєстрації ISSN. До джерела необхідно додати позначення про мову оригіналу (наприклад: [in Ukrainian]) і цифровий ідентифікатор DOI (за наявності), наприклад: https://doi.org/10.15407/scin13.05.019.

Приклади оформлення посилань на літературні джерела

REFERENCES

Статті в журналах

Kotlyarevskyy, Ya. V., Kniaziev, S. I., Melnikov, A. V. (2015). Development directions of innovative processes in publishing and printing industryScience and Innovation, 11 (2), 5–19 [in Ukrainian].

Surianinov, M., Shyliaiev, O. (2018). Calculation of plate-beam systems by method of boundary elements. International Journal of Engineering and Technology (UAE), 7(2), 238–241. doi: 10.14419/ijet.v7i2.23.11927.

Книги

Tunytsya, Yu. Yu. (2006). Ecological economy and market: Contradictions overcoming. Kyiv [in Ukrainian].

Dementiev, V. Ye. (2016). Long waves in the economy: institutional aspectIn Crises and forecasts in the light of the theory of long waves (Eds. L. Ye. Grinin, A. V. Korotayev, R. S. Grinberg). Moscow: Moscow editors’ office of Publishing house Uchitel. P. 124–139. [in Russian].

Матеріали конференцій

Vovk, М. І., Peleshok, S. R., Galyan, E. B., Ovcharenko, М. А. (2016, February). Method for the motor and sensory speech disorders assessing. Collection of articles of the scientific information center "Knowledge" based on the materials of the XI international correspondence scientific-practical conference: "The development of science in the XXI century", part 3 (15 Feb 2016, Kharkiv). Dnipropetrovsk, 64–70 [in Russian].

Патенти

Vovk, М. І., Halian, Ye. B., Pidopryhora, О. М. Patent of Ukraine № 111388. A method of treating speech disorders [in Ukrainian].

Авторське свідоцтво

s. 1810306 SSSR, MKI5 S 02 F 1/469. Sposob demineralizacii vodnyh rasvorov. V. D. Grebenjuk, N. P. Strizhak, V. V. Goncharuk, A. O. Samsoni-Todorov, A. V. Grechko. No. 4934753; zajavl. 08.05.91; opubl. 23.04.93, Bjul. No. 15.

Дисертаційні роботи та автореферати дисертацій

Vinichenko, О. М. (2017). System of dynamic control of socio-economic development of an industrial enterprise. (PhD) (Econom.). Dnepr [in Ukrainian].

Pozdieiev, S. V. (2011). Development of scientific basis for determination of limits of fire resistance of load-bearing reinforced concrete structures (Doctoral dissertation).Proquest Dissirtation and Theses. Kharkiv [in Ukrainian].

Нормативні документи

On higher education: Law of Ukraine of 05.09.2016 No. 2145-VIII. Voice of Ukraine. 2016. 27 September. (No. 178-179). C. 10–22.

Issues of social security: Resolution of the Cabinet of Ministers of Ukraine of 28.12.2017 No. 1060. Official Gazette of Ukraine. 2018. No. 5. S. 430–443.DSTU B V.2.7-226:2009 (2010). Building materials. Concretes ultrasonic method of strenght determination. Kyiv [in Ukrainian].

Електронні ресурси віддаленого доступу

Scientific publications and publishing activities of the National Academy of Sciences of Ukraine. URL: http://www.nas.gov.ua/publications (Last accessed: 19.03.2014).

При посиланні на матеріали журналу використовувати таку скорочену назву журналу: для «Наука та інновації» – Nauka innov., для «Science and Innovation» – Sci. innov.

Статтю, подану без дотримання вимог редакції, до розгляду не буде прийнято.

Відповідальність за достовірність інформації, фактів та інших відомостей, посилань на нормативні акти, цитування та написання власних імен несуть автори публікації.

Privacy Statement

The names and email addresses entered in this journal site will be used exclusively for the stated purposes of this journal and will not be made available for any other purpose or to any other party.