Політика відкритого доступу

ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Редакційна колегія журналу "Економіка України" підтримує Будапештську ініціативу відкритого доступу (Budapest OpenAccess Initiative), спрямовну на вільне й безоплатне поширення наукових знань, що сприяє прискореному розвитку науки. Увесь контент журналу безкоштовно доступний на офіційному вебресурсі видання. 

Електронні повнотекстові версії статей (у PDF-форматі) можна читати, завантажувати, копіювати, поширювати (способом, що не порушує авторські права), роздруковувати, шукати або посилатися на повний текст статті в цьому журналі, не звертаючись за згодою до автора або видавця.

Електронні версії текстів статей, розміщених на офіційному сайті журналу, є повною копією їх друкованих версій. Друкована версія кожного номеру журналу розповсюджується шляхом передплати, а також безкоштовно доставляється отримувачам обов’язкового безоплатного примірника, перелік яких визначено Законом України “Про обов’язковий примірник документів” від 09.04.1999 р. № 595-ХІУ і Постановою Кабінету Міністрів України “Про порядок доставляння обов’язкових примірників документів” від 10.05.2002 р. № 608.

З 2012 року електронні версії журналу також розміщуються у відкритому доступі у профілі журналу на сайті Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського в розділі «Наукова періодика України».

 Метадані журналу перебувають у вільному доступі для всіх і можуть вільно використовуватися всіма на умовах ліцензії Creative Commons Universal (CC0 1.0) Public Domain Dedication  (https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/).

Статті публікуються на умовах відкритого доступу за ліцензією CC BY-NC-ND license (https:// creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/). Автори можуть розміщувати PDF-файли своїх опублікованих статей (у редакційному форматі) на особистих або інституційних вебсайтах. Цитати, малюнки і таблиці зі статей наводяться лише за коректного посилання на журнал (автор, назва статті, назва журналу, рік випуску, номер, сторінка, номер малюнка чи таблиці, DOI статті).

Будь-який передрук статей здійснюється тільки з дозволу редакції журналу.